Bir Sayfa Seçin

Akademik Personel

Ünvan / Ad- SoyadProf. Dr. Aysel ERCİŞ
Anabilim DalıÜretim Yönetimi ve Pazarlama
Telefon4448024/ 41125
E-postaayselercisatauni.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadProf. Dr. Murat NİŞANCI
Anabilim Dalıİktisat Teorisi
Telefon4448024/ 41125
E- Postamnisanci@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadProf. Dr. Suat YILDIRIM
Anabilim DalıMuhasebe ve Finansman
Telefon4448024/ 41019
E- Postasyildirim@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 

Ünvan / Ad- SoyadProf. Dr. Mustafa Şeref AKIN
Anabilim Dalıİktisat Politikası
Telefon4448024/ 41123
E- Posta 
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadProf. Dr. Haydar EFE
Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
Telefon4448024/ 41170
E- Postahefe@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadProf. Dr. Selami GÜNEY
Anabilim DalıMuhasebe ve Finansman
Telefon4448024/ 41017
E- Postasguney@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDoç. Dr. İlhami YÜCEL
Anabilim DalıYönetim ve Organizasyon
Telefon4448024/ 41014
E- Postaiyucel@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDoç. Dr. Selahattin YAVUZ
Anabilim DalıSayısal Yöntemler
Telefon4448024/ 41015
E- Postasyavuz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDoç. Dr. Mukaddes YEŞİLKAYA
Anabilim DalıYönetim Bilimi
Telefon4448024/ 41011
E- Postamukaddes.yesilkaya@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 

Ünvan / Ad- SoyadDoç. Dr. Ainur NOGAYEVA
Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
Telefon4448024/ 41165
E- Posta
Özgeçmiş
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Ahmet ÇETİNTAŞ
Anabilim DalıSosyal Hizmet
Telefon4448024/ 41049
E- Posta
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Ahmet YAZAR
Anabilim Dalı
Kentleşme ve Çevre Sorunları
Telefon4448024/ 41171
E- Postaahmet.yazar@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr Üyesi Ayşem SEZER ŞANLI
Anabilim DalıYönetim Bilimleri
 Telefon 4448024/ 41172
E- Posta asezer@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Ersin KURNAZ
Anabilim DalıHastane İşletmeciliği
Telefon4448024 / 41049
E- Postaersin.kurnaz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvan / Ad-SoyadDr. Öğr. Üyesi Esra BALLI
Anabilim Dalıİktisadi Gelişme Uluslararası İktisat
Telefon4448024/ 41118
E- Postaesra.balli@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Funda KEMAHLI
Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
Telefon4448024/41167
E- Postafkemahli@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Hümeyra SADAKLIOĞLU
Anabilim DalıSağlık Yönetimi
Telefon4448024 / 41009
E- Postahsadaklioglu@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi İbrahim AKKAŞ
Anabilim DalıSosyal Hizmet
Telefon4448024/ 41048
E- Postaiakkas@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Kübra SAKA ILGIN
Anabilim DalıBankacılık ve Finans
Telefon4448024/ 41050
E- Postakubra.saka@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
mehmetgünerÜnvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Mehmet GÜNER
Anabilim DalıSigortacılık ve Aktüerya
Telefon4448024/41047
E- Postamguner@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Metin UÇAR
Anabilim Dalıİktisat Politikası
Telefon4448024/41122
E- Postamucar@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Mustafa TEKDERE
Anabilim DalıBankacılık ve Finans
Telefon448024/41037
E- Postamtekdere@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Müge MANGA
Anabilim Dalıİktisadi Gelişme Uluslararası İktisat
Telefon4448024/ 41117
E- Postamboga@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
oeceÜnvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Oğuzhan ECE
Anabilim DalıFinansman
Telefon4448024/ 41051
E- Postaoece@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Rahşan İNAL
Anabilim DalıSosyal Hizmet
Telefon4448024/ 41052
E- Postarahsan.inal@erzincan.edu.tr
 
 Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Recep GÜLMEZ
Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
Telefon4448024 / 41173
E- Postargulmez@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Salih POLATER
Anabilim DalıKamu Yönetimi
Telefon4448024/ 41166
E- Postaspolater@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Semanur SOYYİĞİT
Anabilim Dalıİktisat Politikası
Telefon4448024/ 41120
E- Postasemanur.soyyigit@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Serkan DEMİRDÖĞEN
Anabilim DalıSağlık Kurumları Yönetimi
Telefon4448024/ 41034
E- Postasdemirdogen@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Şerafettin KELEŞ
Anabilim Dalı İktisat Politikası
Telefon4448024/ 41119
E- Postaskeles@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
fundaÜnvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Şule Yüksel YİĞİTER
Anabilim DalıMuhasebe-Finansman
Telefon4448024/ 41012
E- Postasyigiter@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Yasemin ÇİFTÇİ
 Anabilim Dalıİktisat Tarihi
 Telefon 4448024/ 41134
 E- Posta yciftci@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Zülküf AYRANGÖL
Anabilim Dalıİktisat Politikası
Telefon4448024/41121
E- Postazayrangol@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör. Dr. Ömer Fauk BÜYÜKKURT
 Anabilim DalıFinans
 Telefon4448024/41022
 E- Postafaruk.buyukkurt@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör. Kubilay İbrahim ZALANKÖY
 Anabilim DalıSosyal Hizmet
 Telefon4448024/41032
 E- Postaizalankoy@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör. Naci BÜTÜN
 Anabilim DalıSayısal Yöntemler
 Telefon4448024/41020
 E- Postanbutun@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör. Serpil KESER
 Anabilim DalıÖzel Hukuk
 Telefon4448024/41159
 E- Postaskeser@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 

 Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör. Seval SELVİ SARIGÜL
 Anabilim DalıSağlık Yönetimi
 Telefon4448024 / 41008
 E- Postaseval.selvi@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör. Ferdi DAŞDEMİR
Anabilim DalıAtatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi
Telefon4448024/41122
E- Postafdasdemir@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Abdullah Şuhan GÜRBÜZ
 Anabilim Dalıİktisat Teorisi
Telefon4448024/41116
 E- Postaagurbuz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Abdülsamet GÜRBÜZ
Anabilim DalıKamu Yönetimi
Telefon 4448024/ 41162
E- Posta 
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Akın BAKİOĞLU
Anabilim DalıSosyal Hizmet Teorisi
Telefon4448024/ 41035
E- Postaakin.bakioğlu@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Dr. Aslı Cansın DOKER
Anabilim Dalıİktisat Teorisi (1416)
Telefon4448024/41133
E- Postaacdoker@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Bilal KAYAOĞLU
Anabilim DalıKamu Yönetimi
Telefon4448024/41164
E- Postabkayaoglu@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Bilal GÜNER
 Anabilim Dalı İktisat Teorisi
 Telefon4448024/41135
 E- Posta bguner@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Dr. Bilal AKKAYNAK
Anabilim DalıMuhasebe-Finansman
Telefon4448024/41021
 E- Postabakkaynak@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Bilal BEKTAŞ
Anabilim DalıHukuk Bilimleri
Telefon4448024/ 41162
E- Postabilal.bektas@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Bülent Diclehan ÇADIRCI
 Anabilim Dalıİktisat Politikası
 Telefon4448024/41116
 E- Postabdcadirci@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Celal Oral ÖZDEMİR
 Anabilim DalıSiyaset Bilimi ve Sosyal Bilimler
 Telefon 
 E- Posta 
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Duygu YILDIZ KARAKOÇ
 Anabilim DalıKamu Yönetimi
 Telefon 4448024/ 41161
 E- Posta dyildiz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Eda KOÇAK
 Anabilim DalıSayısal Yöntemler
 Telefon 4448024/ 41132
 E- Posta eda.kocak@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- Soyad Arş. Gör. Elif AKKAŞ
Anabilim DalıSağlık Ekonomisi ve Politikaları
Telefon4448024/41040
E- Postaelif.akkas@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Erol Uğraş ÖCAL
Anabilim DalıKamu Yönetimi
Telefon4448024
E- Postaugras.ocal@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Ferhat Onur AĞAOĞLU
Anabilim DalıSağlık Kurumları Yönetimi
Telefon4448024/41036
E- Postafagaoglu@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Murat BAŞ
Anabilim DalıSağlık Yönetimi
Telefon4448024/ 41022
E- Postamurat.bas@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Mustafa Şeref KURAM
 Anabilim DalıSiyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
 Telefon4448024/ 41161
 E- Postamkuram@erzincan.edu.tr
 Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Muhammed Sabri ŞİRİN
 Anabilim DalıYönetim ve Organizasyon
 Telefon4448024/ 41023
 E- Postasabri.sirinerzincan.edu.tr
 Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Refika ÜLKE
Anabilim DalıHastane İşletmeciliği
Telefon4448024/ 41041
E- Postarefika.ulke@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Salih AKA
 Anabilim DalıÜretim Yönetimi ve Pazarlama
 Telefon 4448024/ 41021
 E- Posta salih.aka@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Selim ÜRGÜN
 Anabilim DalıSosyal Hizmet
 Telefon4448024/ 41035
 E- Postasurgun@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Sevgi ELVERDİ
 Anabilim Dalıİktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat
 Telefon4448024/41115
 E- Postaselverdi@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Serhat AVCİ
 Anabilim DalıSiyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
 Telefon4448024/41160
 E- Postasavci@erzincan.edu.tr
 Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Turgut KARABULUT
 Anabilim DalıSayısal Yöntemler
 Telefon4448024 / 41010
 E- Postatkarabulut@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan/ Ad- SoyadArş. Gör. Taha KARTAL
Anabilim DalıSigortacılık ve Aktüerya
Telefon4448024/ 41036
E-postataha.kartal@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Ülcay Ecenur AVCI
 Anabilim DalıSosyal Hizmet
 Telefon4448024/ 41033
 E- Postaulcay.avci@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Zeynep KAYA
Anabilim Dalıİktisat Teorisi
Telefon4448024/ 41115
E- Postazkaya@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Zeynep NEGİZ
Anabilim Dalı Sosyal Hizmet
Telefon4448024/ 41033
E- Postazeynep.negiz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Zühre AYVAZ
 Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
 Telefon4448024/41163
 E- Postaztoglu@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör. Meiramkul ISSAYEVA
 Anabilim DalıHukuk Bilimleri
 Telefon4448024/41160
 E- Postameiramkul.issayeva@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş