Bir Sayfa Seçin

Akademik Personel

 Ünvan / Ad- Soyad Prof. Dr. Aysel ERCİŞ
 Anabilim DalıÜretim Yönetimi ve Pazarlama
 Telefon4448024 / 41013
 E- Postaayselercis@atauni.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadProf. Dr. Suat Yıldırım
 Anabilim DalıMuhasebe ve Finansman
 Telefon4448024 / 41019
 E- Postasyildirim@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Ünvan / Ad- SoyadDoç. Dr. İlhami YÜCEL
Anabilim DalıYönetim ve Organizasyon
Telefon4448024 / 41014
E- Postaiyucel@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDoç. Dr. Selahattin YAVUZ
Anabilim DalıSayısal Yöntemler
Telefon4448024 / 41015
E- Postasyavuz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDoç. Dr. Selami GÜNEY
Anabilim DalıMuhasebe ve Finansman
Telefon4448024 / 41017
E- Postasguney@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Şule Yüksel YİĞİTER
 Anabilim DalıMuhasebe-Finansman
 Telefon4448024 / 41012
 E- Postasyigiter@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör. Naci BÜTÜN
 Anabilim DalıSayısal Yöntemler
 Telefon4448024 / 41020
 E- Postanbutun@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Dr. Bilal AKKAYNAK
 Anabilim DalıMuhasebe-Finansman
Telefon4448024 / 41021
 E- Postabakkaynak@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Eda KOÇAK
 Anabilim DalıSayısal Yöntemler
 Telefon 4448024/ 41132
 E- Posta eda.kocak@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Muhammet Sabri ŞİRİN
Anabilim DalıYönetim ve Organizasyon
 Telefon4448024/ 41023
 E- Postasabri.sirin@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Salih AKA
 Anabilim DalıÜretim Yönetimi ve Pazarlama
 Telefon 4448024/ 41021
 E- Posta salih.aka@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Salim Sercan SARI
 Anabilim DalıMuhasebe ve Finansman
 Telefon4448024 / 41023
 E- Postasalim.sari@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Turgut KARABULUT
 Anabilim DalıSayısal Yöntemler
 Telefon4448024 / 41010
 E- Postatkarabulut@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş