Bir Sayfa Seçin

Akademik Personel

Ünvan / Ad- SoyadProf. Dr. Haydar EFE
Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
Telefon4448024 / 41170
E- Postahefe@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 

Ünvan / Ad- SoyadDoç. Dr. Ainur NOGAYEVA
Anabilim DalıKentleşme ve Çevre Sorunları
TelefonSiyaset ve Sosyal Bilimler
E- Posta4448024 / 41165
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Ahmet YAZAR
Anabilim DalıKentleşme ve Çevre Sorunları
Telefon4448024/ 41171
E- Postaahmet.yazar@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDoç. Dr. Mukaddes YEŞİLKAYA
Anabilim DalıYönetim Bilimi
Telefon4448024/ 
E- Postamukaddes.yesilkaya@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Ayşem SEZER ŞANLI
 Anabilim DalıYönetim Bilimleri
 Telefon4448024/ 41172
 E- Postaasezer@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Funda KEMAHLI
Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
Telefon4448024 / 41167
E- Postafkemahli@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Salih POLATER
Anabilim DalıHukuk Bilimleri
Telefon4448024/ 41166
E- Postaspolater@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadDr. Öğr. Üyesi Recep GÜLMEZ
Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
Telefon4448024 / 41173
E- Postargulmez@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
 Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör. Serpil KESER
 Anabilim DalıÖzel Hukuk
Telefon4448024/41159
 E- Postaskeser@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Abdülsamet GÜRBÜZ
 Anabilim DalıKamu Yönetimi
Telefon 4448024/ 41162
 E- Posta samet.gurbuz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Bilal KAYAOĞLU
 Anabilim Dalı Kamu Yönetimi
 Telefon 4448024/41164
 E- Posta bkayaoglu@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Bilal BEKTAŞ
Anabilim DalıHukuk Bilimleri
Telefon4448024/ 41162
E- Postabilal.bektas@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Celal Oral ÖZDEMİR
 Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
Telefon 
 E- Posta 
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Duygu YILDIZ
 Anabilim DalıKamu Yönetimi
 Telefon 4448024/ 41161
 E- Posta dyildiz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
ugras Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Erol Uğraş ÖCAL
 Anabilim Dalı Yönetim Bilimleri
 Telefon 
 E- Posta 
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Mustafa Şeref KURAM
 Anabilim DalıSiyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
 Telefon4448024/ 41161
 E- Postamkuram@erzincan.edu.tr
 Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Zühre AYVAZ
 Anabilim DalıSiyaset ve Sosyal Bilimler
 Telefon4448024/41163
 E- Postaztoglu@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadArş. Gör. Serhat AVCİ
 Anabilim DalıSiyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
 Telefon4448024/41160
 E- Postasavci@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş 
 Ünvan / Ad- SoyadÖğr. Gör.Meiramkul ISSAYEVA
 Anabilim DalıHukuk Bilimleri Anabilim Dalı
 Telefon4448024/41160
 E- Postameiramkul.issayeva@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş